Wedeco

Strona Główna : Partnerzy : Wedeco

Wedeco PDOevo
 
 
Systemy maksymalizujące wytwarzanie ozonu i minimalizujące zużycie energii elektrycznej.
Systemy PDOevo w konfiguracji Greenline są nawet o 20% bardziej wydajne energetycznie niż porównywalne wcześniejsze modele.
1. Armatura jest wykonana wyłącznie ze stali nierdzewnej i wyposażona w niezbędne i opcjonalne przyrządy monitorujące i wykonujące pomiary stężenia. Wszystkie akcesoria i przyrządy rozmieszczono w sposób ułatwiający obsługę, konserwację i sterowanie. Wszelkie przyłącza są projektowane zgodnie z wymogami lokalnej instalacji.
2. Generator ozonu jest wyposażony z obu stron w elektrody EFFIZON®evo.
3.  Układ zasilania wyposażono w 12 lub 18 impulsowe prostowniki oraz przetwornice IGBT dla zapewnienia stabilności dostarczania energii elektrycznej. Jednostka jest wyposażona w przyłącza do sieci od 380 do 690 woltów.
 
Wedeco SMOevo

 

Seria SMOevo to maksymalnie elastyczne i niezawodne urządzenia do wytwarzania ozonu o małej do średniej wydajności. System generatora ozonu i urządzenie sterujące można łączyć i uzupełniać o zestawy wyposażenia opcjonalnego tworząc liczne konfiguracje nadające się niemal do wszystkich zastosowań. Urządzenie wykorzystywane do hybrydowych generatorów ozonu.
1. Zespół generatora i zespół zasilający to osobne urządzenia zamontowane na wspólnej ramie stalowej. Umożliwia to znaczne zmniejszenie ilości miejsca zajmowanego przez system w miejscu instalacji. Ponadto, dostępne są różne opcje instalacyjne. Ze wszystkich stron zapewniony jest dostęp dla wózka widłowego, co ułatwia transport i montaż systemu.
2. Zbiornik generatora ozonu można montować w pozycji pionowej lub poziomej, w zależności od warunków w miejscu instalacji.
3. Armatura została wykonana w całości ze stali nierdzewnej, z połączeniami kołnierzowymi oraz urządzeniami monitorującymi i opcjonalnymi urządzeniami do pomiaru stężenia.
4. Rozmiary urządzenia zmniejszono o 20% dzięki optymalnemu umieszczeniu zbiornika generatora, armatury i szafek elektrycznych.
5. Jednostka zasilająca wykorzystuje najnowszą technologię półprzewodnikową (IGBT) zapewniającą lepszą kontrolę systemu.
6. Klimatyzacja eliminuje termiczne straty mocy podzespołów elektrycznych i zapewnia klasę zabezpieczeń IP 54. Umożliwia to pracę w wysokich temperaturach
 

Wedeco QUADRON™System WEDECO Quadron™ jest idealnym rozwiązaniem, gdy ilość wolnego miejsca do zainstalowania systemu dezynfekcji UV jest na wagę złota. Przy długości reaktorawynoszącej zaledwie 1200 mm (47,24") i maksymalnym przepływie 4100 m³/h (26 MGD), system UV Quadron oferuje ogromną elastyczność i wydajność oczyszczalniom ścieków, zarówno dużym jak i małym.
Unikalny kształt, w połączeniu z opatentowanym stabilizatorem przepływu OptiCone™ na wlocie, gwarantuje doskonałe warunki przepływu w każdej instalacji. Nawet przy podwójnych łukach 90 stopni, OptiCone™ nadal zapewnia równomierne rozprowadzanie przepływu bez turbulencji czy kawitacji.
Mając na wyposażeniu średniociśnieniowe lampy UV o zmiennej mocy, system Quadron ™ jest zaprojektowany do pracy przy wysokiej wydajności, tak aby gwarantował skuteczną dezynfekcję i był przygotowany na każdą ewentualność. System czyszczenia bez stosowania substancji chemicznych oraz system monitorowania, na który składa się jeden czujnik na promiennik dają pewność, że zawsze podawana jest właściwa dawka promieniowania UV.
Unieszkodliwianie bakterii, wirusów i pasożytów za pomocą promieniowania ultrafioletowego (UV) jest wypróbowaną i przetestowaną metodą dezynfekcji, przyjazną dla środowiska.
Światło ultrafioletowe zmienia informacje genetyczne (DNA) unieszkodliwianych bakterii i zarazków, a tym samym zapobiega dalszemu podziałowi komórek. A zatem ponad 99,99% wszystkich patogenów można unieszkodliwić w ciągu kilku sekund.

Wedeco DURON

Czyste, bezpieczne, energooszczędne oczyszczanie ścieków: DURON jest nowym, wytrzymałym, przyjaznym środowisku i efektywnym systemem UV marki WEDECO, odpowiadającym na potrzeby wszystkich średnich oraz dużych oczyszczalni ścieków.
Konwencjonalne metody utylizacji ścieków nie nadążają za coraz surowszymi limitami ilości odprowadzanych ścieków. Ponadto, niedostatek wody wymusza coraz większe inwestycje w ponowne użycie ścieków. Systemy UV WEDECO to najlepszy sposób, aby poradzić sobie z powyższymi wyzwaniami. Naświetlanie promieniami UV jest niezawodnym, sprawdzonym sposobem unieszkodliwienia 99,99 % patogenów takich jak bakterie, wirusy i pasożyty – sposób ten nie wpływa negatywnie na jakość wody ani nie przyczynia się do tworzenia produktów ubocznych.
Walidacyjne testy biologiczne przeprowadzane przez firmy zewnętrzne dają pewność, że system DURON marki WEDECO spełni, a nawet przekroczy, najwyższe wymagania w zakresie oczyszczania ścieków. System DURON przeszedł testy zgodne z wytycznymi NWRI, US EPA (UV Disinfection Guidance Manual) oraz protokołem International Ultraviolet Association (IUVA). Nasz sposób walidacji pozwala na indywidualne dopasowanie rozmiaru systemu w celu zwalczania konkretnych patogenów w danej oczyszczalni.
System DURON został idealnie dopasowany do potrzeb oczyszczalni o średnich i dużych rozmiarach, w których niezbędne jest rozwiązanie przyjazne środowisku oraz łatwe w instalacji, użyciu i utrzymaniu.
Ulepszona technologia promienników UV i kart balastowych wykorzystująca nowy promiennik 600W zapewnia doskonałą równowagę pomiędzy zużyciem energii a wydajnością. Ponadto, promienniki umocowane są pod kątem 45˚. Taka konstrukcja nie tylko zapewnia zoptymalizowaną wydajność, lecz także mniejszą głębokość kanału dezynfekcyjnego oraz szybką i łatwą wymianę promiennika. Połączenie powyższych zalet z elastyczną instalacją modułową oraz małą liczbą promienników w module (od 6 do 12) tworzy system doskonale sprawdzający się w dowolnych warunkach typowych dla konkretnego miejsca.
Zużycie energii elektrycznej podlega stałemu obniżaniu o nawet 20% we wszystkich warunkach pracy dzięki OptiDose - sprawdzonemu inteligentnemu systemowi sterowania dawką z inteligentnym czujnikiem, oraz dzięki technologii promienników i kart balastrowych ECORAY.

Wedeco TAK 55

Wszędzie tam, gdzie istnieje niebezpieczeństwo dostania się ścieków do wody, używanej do mycia lub picia, lub gdy mają być poddane recyklingowi - np. w rolnictwie, niezbędna jest ukierunkowana dezynfekcja ścieków. Zaprojektowany modułowo system UV WEDECO TAK 55 umożliwia dezynfekcję praktycznie nieograniczonej ilości ścieków - w sposób absolutnie bezpieczny i efektywny energetycznie.
Unieszkodliwienie bakterii chorobotwórczych, wirusów i pasożytów jest niezbędne do kompleksowej ochrony zdrowia i środowiska. Biologiczne oczyszczanie ścieków nie pozwala na to, nawet w połączeniu z wtórną sedymentacją i filtracją. Naświetlanie światłem ultrafioletowym, natomiast, jest wypróbowaną, sprawdzoną, uznaną i przyjazną dla środowiska metodą dezynfekcji ścieków. W przeciwieństwie do dezynfekcji chemicznej, promieniowanie UV nie powoduje rozwoju szkodliwych produktów ubocznych, ani nie obciąża dodatkowo fauny i flory.

fotorelacje

Copyright 2017 Wofil. All rights reserved. Wszystkie prawa zastrzeżone

Projekt i realizacja: iPolska.com.pl