Firma

Firma WOFIL powstała w roku 1999 jako odpowiedź na potrzeby rynku w zakresie zastosowania nowych technologii w procesach uzdatniania i doczyszczania wody. Po roku działalności i intensywnych prac badawczych firma zawęziła ofertę specjalizując się w projektowaniu i dostarczaniu kompletnych instalacji ozonowych „pod klucz”.

Obecnie jesteśmy liderem na rynku małych i średnich systemów ozonowania wody w Polsce. Dostarczamy kompletne rozwiązania od doradztwa, badań pilotowych i projektów, przez produkcję urządzeń i oprogramowania, po montaż instalacji, monitoring i serwis pogwarancyjny. Prowadzimy także stałe badania i prace nad rozwojem technologii, które pozwalają obniżyć koszty produkcji i energochłonność urządzeń. Instalacje wykonujemy z materiałów najwyższej jakości, a proponowane przez nas rozwiązania są niezawodne i bezpieczne. 

Bardzo cenny jest dla nas bezpośredni kontakt z klientem, ponieważ wiemy, że indywidualne podejście umożliwi zbudowanie silnych i długotrwałych relacji. Jesteśmy partnerem solidnym i otwartym na potrzeby naszych klientów, ponieważ to właśnie oni decydują w znacznej mierze o naszym sukcesie.


Nasza technologia posiada certyfikat Ministerstwa Środowiska
Greenevo Akcelerator Zielonych Technologii

Kopiowanie, przetwarzanie i wykorzystywanie zdjęć bez wiedzy i zgody firmy WOFIL jest zabronione!